Inwestycja Abramowice Prywatne ul. Gajowa - dom parterowy jednorodzinny

Realizacja 05/2018 r.    Dom sprzedany

Projekt domu nowoczesnego z dwustanowiskowym garażem. Stonowana kolorystyka tynku w połączeniu z kamiennymi okładzinami podkreśla styl i charakter domu. Praktycznie zadaszona strefa wejściowa wprowadza do wnętrza, o wyraźnie zdefiniowanych strefach użytkowych, co zapewnia komfortowe użytkowanie jednej kondygnacji domu. Obszerny wiatrołap posiada miejsce na praktyczne szafy w zabudowie. Duże przeszklenia w strefie dziennej wspaniale rozświetlają wnętrze, nadają mu reprezentacyjny charakter oraz powodują, że dom ma dużą swobodę w lokalizacji względem stron świata. Salon z wygodnym zestawem wypoczynkowym zachęca mieszkańców do wspólnego relaksu przed kinem domowym. Odpowiedni nastrój zapewni kominek, będący dodatkowym źródłem ogrzewania. Narożne okno w salonie otwiera widok na ogród oraz strefę wejściową. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się jadalnia. Można tu rozłożyć duży rodzinny stół oraz ustawić kredensy do przechowywania zastawy stołowej. Przeszklenie tarasowe dostarcza odpowiednią ilość naturalnego światła, optycznie poszerza przestrzeń wewnętrzną i płynnie łączy ją z ogrodem. Kuchnia została wyraźnie oddzielona od jadalni. Przewidziano tu możliwość zastosowania wysokiej zabudowy, a położona obok spiżarnia uzupełnia jej program użytkowy. W korytarzu prowadzącym do strefy nocnej zlokalizowana została łazienka oraz pralnia. W części nocnej zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą oraz dwa pokoje dla dzieci. Wszystkie pomieszczenia są bardzo ustawne, zapewniają odpowiednią ilość miejsca na wypoczynek oraz naukę. W projekcie domu bardzo racjonalnie wykorzystano powierzchnię, przewidziano odpowiednią ilość na pojemne szafy, które w istotny sposób wpłyną na komfort użytkowania. Atutem domu jest także dostępne z wiatrołapu obszerne zaplecze gospodarcze – duży, dwustanowiskowy garaż z wyodrębnionym miejscem do majsterkowania lub przechowywania oraz kotłownia na paliwo stałe. Powierzchnia strychu może zostac zaadaptowana na poddasze użytkowe zyskując dodatkowo blisko 40 m2 dodatkowej powierzchni mieszkalnej.

Termin oddania do użytku II kw. 2019 roku

Osoby zainteresowane zakupem domu budowanego w ramach nowej inwestycji zapraszamy już na etapie stanu surowego dzięki czemu możliwe będzie dopasowanie wielu elementów wnętrza domu jak usytuowanie ścian działowych czy choćby punktów instalacji elektrycznej do Państwa oczekiwań.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy pomoc w znalezieniu korzystnej oferty finansowania zakupu domu.

Wizualizacje

Szczegóły budynków

Powierzchnnia parteru została nieco zmodyfikowana w stosunku do oryginalnego projektu. Uzyskano dodatową garderobę i drugą łazienkę.

Budynek parterowy wysoki standard.
Salon, jadalnia, 3 pokoje, 2 garderoby, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, garaż 2 stanowiskowy. Mozliwość zaadaptowania strychu na poddasze użytkowe.

Powierzchnia domu wynosi 166 m2.
Powierzchnia działki 980 m2

Zdjęcia z realizacji

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest tuż poza granicami Lublina. Na prawo od ul. Droga Męczenników Majdanka. Tylko 1 km od salonów VW i Audi.
Wśród inwestorów indywidualnych w ostatnich latach okolica ta cieszy się dużym zainteresowaniem o czym świadczy dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego w tym rejonie. Malownicza, spokojna okolica w sąsiedztwie Czerniejowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Rezerwatu Wierzchowiska, a jednocześnie doskonała infrastruktura drogowa pozwalająca na szybkie i wygodne połączenie z Lublinem (10 min. do centrum Lublina i 5 min. do centrum Świdnika).
Otoczeniem naszej inwestycji jest budownictwo jednorodzinne, w okolicy trasy rowerowe, spacerowe, rezerwat przyrody. Jednym z atutów jest bliska lokalizacja (6 min.) do największego we wschodniej Polsce centrum handlowo-rozrywkowego Atrium Felicity.
Wybierając nasz dom zamieszkasz w miejscu spokojnym i urokliwym w bliskim kontakcie z przyrodą mając jednocześnie wygodne i szybkie połączenie z miastem.

 • 51.2018, 22.6361
  • 51.2018, 22.6361
   • 51.2018, 22.6361
    • 51.2018, 22.6361
 • 51.2018, 22.6361

Standard wykonania

ściany zewnętrzne beton komórkowy 24 cm, klejony
strop Teriva
podłoga posadzka cementowa,
tynki wewnętrzne gipsowe, łazienki i garaż cementowe
dach dachówka Braas
elewacja styropian 20 cm plus tynk silikatowo-silikonowy
ocieplenie poddasza pianka poliuretanowa 20 cm lub wełna 30 cm
stolarka okienna okna PCV 5 komorowe 3 szybowe montowane w technologii ciepłego montażu
drzwi wejściowe stalowe z 2 zamkami
brama garażowa segmentowa Wiśniowski lub Novoferm z napędem i 2 pilotami
liczniki pomiarowe woda  wewnątrz, gaz i prąd na zewnątrz
ogrzewanie gazowe, parter ogrzewanie podłogowe, piętro ogrzewanie podłogowe w łazience + grzejniki w pokojach
strych do adaptacji

Instalacje:

 • gazowa,
 • centralnego ogrzewania – grzejniki i ogrzewanie podłogowe wraz z kotłem gazowym Viessmann z zasobnikiem na wodę
 • elektryczna z osprzętem
 • wodna bez armatury
 • kanalizacji sanitarnej bez armatury
 • telewizyjna
 • alarmowa
 • domofonowa
 • internet
 • możliwość podłączenia kominka
 • kanalizacja miejska

Otoczenie budynku:

 • działka ogrodzona, teren zniwelowany
 • opaska budynku oraz wjazd na działkę utwardzony kostką
 • tarasy z kostki brukowej
 • brama wjazdowa na posesję wraz z furtką
 • wyprowadzenie instalacji do zasilania siłowników bramy i videodomofonu

Zdjęcia z realizacji